Mutfak tıkanıklığı açma çayırova

mutfak tıkanıklığı açma çayırova

Kırmadan robotla mutfak tıkanıklığı açma çayırova halit usta 0507 770 5757

Kocaeli çayırova ilçesinde 3 katlı binanın en alt katındaki mutfak giderinden mutfak lavabosunu kullandıklarında lavabo tezgahının altındaki pimaş borusundan suyun gitmediğini ve geri teptiğini kendilerinin lavabo aç kimyasalı kullandığını lavabo açma teli ile deneme yaptığını bunlara ilaveten su hortumu ile basınçlı su gönderdiğini ne yaptıysa olmadığını hortumla su gönderdiklerinde mutfak borusunun giderininin içinden beyaz kirece benzer parçaların geldiğini söylediler. Biz merak etmemesini kısa sürede mutfak giderini kısa sürede kırmadan açaçagımızı söyledik ve işimize koyulduk mutfak tezgahının altındaki giderden robot makinemize ait çelik yay ile müdahale ettik ve 3 metre ileride olan mutfak tıkanıklığını elhamdülillah açtık suyun akış hızını titizlikle yaptık ve teslim ettik. Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma işleri Halit Usta 0507 770 5757 – 0532 498 1900.

ÇAYIROVA Mutfak Gideri Tıkanıklıkları Kırmadan Robotla Uygun Fiyata Açılır Halit Usta lavabo açma ustası.

Mutfak borusu açıcı,pimaş gideri açıcı mutfak pimaş borusu açan

Mutfak gideri açma çayırova  mutfak lavabonuzdan su gitmiyorsa geri tepiyorsa su birikmesi varsa muhtemelen mutfak borusu giderinde tıkanıklık meydana gelmiştir bu gibi durumlarda sizin yapabileceğiniz bir sey yoktur hemen profesyonel olarak bu işi yapan birisinden yardım almanız gerekir.

Mutfak LAVABOSU su gitmiyor Mutfak lavabosunun altındaki gider borusundan su geri taşıyor. Mutfak lavabosu altındaki gırtlak hortumunun girdiği borudan su geri gelme taşma yapıyor. Mutfak lavabosu tıkalı su taşıyor mutfak lavabosundan gönderdiğim sular banyo yer giderinden çıkıyor Mutfak lavabosunun altından su geri taşıyor. Mutfak giderinden su gitmiyor geri geliyor. mutfak borusu tıkalı mutfak borusunun girdiği pimaş borudan su geri geliyor.lavabo borusu tıkandı su gitmiyor lavabo gideri tıkalı su taşma yapıyor mutfagın borusu tıkalı mutfagın borusundan su geri geliyor mutfak borusundan su gitmiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Aramak İçin Tıklayın